Serwis AGD w Krakowie | csespresso.pl

Urządzenia AGD otaczają ludzi ze wszystkich stron. W końcu w niemal każdym domu można skorzystać z lodówki, piekarnika, pralki, suszarki czy zmywarki. Co ciekawe, osobną kategorię stanowi tzw. małe AGD. W niej znajdują się natomiast roboty kuchenne, miksery, elektryczne czajniki, mikrofalówki, gofrownice czy ekspresy do kawy. Niekiedy jednak zdarza się, że nie ma możliwości skorzystania z wymienionych sprzętów ze względu na awarię. Różnorodne usterki są niestety wpisane w cykl życiowy urządzeń AGD. Gdy maszyny przestają działać poprawnie, warto zgłosić się do Centrum Serwisowego Espresso.

Naprawa AGD w Krakowie
obrazek prezentujacy

Jakich napraw dokonuje serwis AGD w Krakowie?

Centrum Serwisowe Espresso składa się z doświadczonych specjalistów, dla których żadna usterka nie stanowi wyzwania. Z tego względu warto się kontaktować z tym zespołem w każdym przypadku, gdy Twoje sprzęty odmawiają posłuszeństwa. Dzięki szerokiej wiedzy na temat sprzętów AGD fachowcy potrafią zreperować golarkę, blender, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, frytkownicę, generator pary, mikser, opiekacz, odkurzacz, oczyszczacz powietrza, parowar, prostownic, robota planetarnego, szybkowar, suszarkę, toster czy wypiekacz chleba.

Naprawa małego AGD w Krakowie - kiedy należy oddać sprzęt do naprawy?

Istnieje wiele objawów wskazujących na to, że z urządzeniem dzieje się coś niedobrego. Wśród nich widnieją problemy z zasilaniem, uruchomieniem sprzętu, niejednostajną pracą silnika, niesprawną grzałką, zniszczeniem któregoś z komponentów czy przegrzanie. Nieistotne, gdzie tkwi problem. Możesz mieć pewność, że gdy zgłosisz się do Centrum Serwisowego Espresso, otrzymasz niezbędną pomoc. Natomiast dostarczone przez Ciebie urządzenie w krótkim czasie znów stanie się w pełni sprawne i gotowe do działania.

Gdzie znajduje się serwis AGD w Krakowie?

Centrum Serwisowe Espresso ma tak naprawdę dwie siedziby. Jedna znajduje się na ulicy Tadeusza Szafrana 5A/4LU w Krakowie. Natomiast drugą znajdziesz we Wrocławiu, a dokładniej na ulicy Żmigrodzkiej 81-83, w lokalu 2. Co ważne, nie musisz się martwić tym, że nie mieszkasz w pobliżu żadnego z wymienionych miast. Jeśli masz problem z posiadanym małym AGD, a chcesz oddać go w ręce prawdziwych specjalistów, skontaktuj się z fachowcami z Centrum Serwisowego Espresso. Po zapoznaniu się ze specyfiką urządzenia pracownik wyśle po nie kuriera, aby ten dostarczył sprzęt do serwisu.